Insta.Ling - skuteczna nauka słówek

Premium

System Insta.Ling jest w pełni funkcjonalny w wersji standardowej i całkowicie bezpłatny. Jednakże w wersji Premium oferuje dodatkowe, wartościowe opcje. Kosztuje ona 35 zł, płatne raz w semestrze. Różnice pomiędzy wersją standardową, a Premium pokazuje poniższe porównanie:
Standard Premium
Możliwość powtarzania słówek przydzielonych przez nauczyciela. Oznacza to oszczędność do 85% czasu poświęconego na zapamiętywanie.
Inteligentny algorytm powtórek dopasowujący powtórki do tzw. “krzywej zapominania”.
Systematyczność nauki, która według badań jest najważniejsza w skutecznej edukacji językowej, wspierana przez Insta.Ling.
System stworzony przez mistrza świata w oprogramowaniu, co gwarantuje doskonałe algorytmy, zgodne z najwyższymi standardami branży IT.
Nowoczesna metodyka, opracowana przez profesora tytularnego, który pracował na Harvardzie i MIT.
Dostęp z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu (komputer, telefon, tablet)
Możliwość nauki w dowolnej chwili. Masz wolne pięć minut - naucz się nowego słówka!
Wsparcie edukacji mniej zamożnych uczniów poprzez zapewnienie finansowania systemu i darmowego dostępu dla wszystkich uczniów w Polsce (obecnie ponad 140 tys. osób). -
Nieograniczoną liczbę słówek ponadprogramowych do końca semestru, dzięki czemu uczeń może wykraczać poza program i opanowywać słówka dodatkowe. -
Wyróżnienie ucznia na liście w klasie, aby nauczyciel wiedział, że dana uczennica czy uczeń ma wersje Premium i może otrzymać od nauczyciela słówka ponadprogramowe. -
"Powtórz przed klasówką" - możliwość powtarzania słówek od nauczyciela z danego przedziału czasowego. -
Możliwość drukowania fiszek do powtarzania z dala od komputera lub do nauki i zabawy z rodzicami. -
Dostęp do historycznych raportów, gdzie można obejrzeć wyniki dziecka na przykład z poprzedniego roku szkolnego. -
Pozostawienie słówek od nauczyciela po zakończeniu semestru, na zawsze do powtórek. Słówka nie znikną nigdy z systemu dla danej osoby, choć oczywiście po całkowitym nauczeniu się ich przestaną się pojawiać w powtórkach. -
WKRÓTCE: Ćwiczenia dodatkowe i możliwość powtarzania ćwiczeń przed klasówką -

Nauka z Insta.Ling jest podzielona na semestry. Semestr zimowy trwa od 1 września do 31 stycznia, semestr letni od 1 lutego do 30 czerwca, a semestr wakacyjny od 1 lipca do 31 sierpnia. Ważność pakietu Premium jest zgodna z czasem trwania semestrów.

Cennik wersji Premium:

UWAGA - jeżeli do końca bieżącego semestru zostało mniej, niż 1 miesiąc, można wykupić pakiet Premium do końca miesiąca oraz na kolejny wybrany okres rozliczeniowy w cenie 49 zł i zachować słówka z semestru.

Płatność za pakiety umożliwia serwis przelewy24.pl, można również wybrać opcję tradycyjnego przelewu pocztowego. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem płatności, dostępnym po wyborze pakietu.