Insta.Ling - skuteczna nauka słówek

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania odnośnie Programu Insta.Ling napisz na instaling@instaling.pl - czekamy na Twoje uwagi.

Dane firmy

Insta.Ling Sp. z o.o.
ul. Wiktorska 17a
02-587 Warszawa
e-mail: instaling@instaling.pl
 
NIP: 525-25-66-560
REGON: 146903677
KRS: 0000479508
Kapitał zakładowy 100.000 zł

Twórcy Insta.Ling

Atinea Sp. z o.o.

Atinea jest firmą programistyczną dostarczającą zaawansowane usługi IT klientom na całym świecie. Atinea stworzyła platformę instadb.com, rewolucjonizującą sposób tworzenia aplikacji bazodanowych.

Atinea działa od roku 2008. Ponad połowa przychodów spółki pochodzi z USA i Europy Zachodniej. Zespół Atinea tworzą informatycy z najlepszych polskich uczelni - głównie Uniwersytetu Warszawskiego i Politechniki Warszawskiej.

Druid Multimedia Sp. z o. o.

Druid Multimedia Sp. z o. o. to wydawca najpopularniejszego i największego zbioru darmowych słowników w Polsce, ling.pl (zawierającego ponad 2 miliony haseł z sześciu języków), a takżę największego serwisu do nauki języka angielskiego, angielski.edu.pl.

Twórca ling.pl i angielski.edu.pl, a także współtwórca insta.ling, dr hab. Dariusz Jemielniak, jest współautorem kilkunastu podręczników do nauki języka angielskiego, a także "Wielkiego słownika angielsko-polskiego" (2014, Wiedza Powszechna).

Mgr Marta Fihel, redaktorka angielski.edu.pl i autorka baz insta.ling, jest absolwentką filologii angielskiej i doświadczoną nauczycielką języka angielskiego, a także współautorką kilku podręczników do nauki języków.