O nas

InstaLing może być nieocenioną pomocą dla nauczycieli języków obcych i języka polskiego


Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania odnośnie do Programu InstaLing napisz na instaling@instaling.pl - czekamy na Twoje uwagi.

Jestesmy również w social media!

Dane firmy

Insta.Ling Sp. z o.o.

ul. Wiktorska 17a

02-587 Warszawa

NIP: 525-25-66-560

REGON: 146903677

KRS: 0000479508

Kapitał zakładowy 100.000 zł

Zespół Insta.Ling

Insta.Ling to produkt unikatowy w skali światowej i rozwija go mały, ale prężny zespół z ogromnym dorobkiem naukowym i programistycznym.

W nasz skład wchodzą:

Dr Natalia Banasik-Jemielniak: odpowiedzialna za badania naukowe i nadzór nad jakością treści - adiunkt w Instytucie Psychologii APS. Posiadaczka aż trzech tytułów zawodowych magistra: z psychologii (Uniwersytet Warszawski), z lingwistyki stosowanej (Uniwersytet Warszawski), oraz z edukacji międzykulturowej (Freie Universitat Berlin). Pracowała przez wiele lat jako tłumaczka i nauczycielka języków w Polsce i w Hiszpanii. Pracę doktorską napisała z zakresu kompetencji komunikacyjnych i językowych wśród dzieci. Przez dwa lata pracowała na Harvard University, na Graduate School of Education, badając zagadnienia dwujęzyczności. Zobacz wykład dr Banasik-Jemielniak “Po co mi ten drugi język?” wygłoszony w Bostonie: http://www.dobrapolskaszkola.com/2016/07/27/po-co-mi-ten-drugi-jezyk-wyklad-natalii-banasik/

Andrzej Gąsienica Samek: odpowiedzialny za nadzór nad rozwojem części technicznej programu i decyzje biznesowe –założyciel i Prezes Zarządu firmy informatycznej Atinea, Akademicki Mistrz Świata w Programowaniu Zespołowym z roku 2003. Pomysłodawca i projektant portali edukacyjnych wspierających naukę języków obcych – Insta.Ling oraz programowania – instaKod.pl.

Prof. dr hab. Dariusz Jemielniak: odpowiedzialny za koncepcję rozwoju Premium, decyzje biznesowe i oryginalne treści w systemie – kierownik katedry MINDS (Management in Networked and Digital Societies) Akademii Leona Koźmińskiego, członek Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia i rady Centrum Nauki Kopernik. W latach 2015-2018 pracował w Berkman-Klein Center for Internet and Society na Harvard University, wcześniej m.in. w Center for Collective Intelligence na MIT. Woluntariusz i członek rady programowej w programie „English Teaching” Fundacji Nida, autor kilkunastu podręczników językowych i „Wielkiego Słownika Polsko-Angielskiego” (Wiedza Powszechna). Stworzył największy internetowy słownik w Polsce, ling.pl (sprzedał go w 2017 roku). https://pl.wikipedia.org/wiki/Dariusz_Jemielniak

Anna Stachowicz: odpowiedzialna za całość komunikacji z nauczycielami i rodzicami - absolwentka Filologii Polskiej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, obecnie studiuje na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku o specjalności nauczycielskiej.

Tomasz Stachowicz: odpowiedzialny za rozwój baz i nowych narzędzi - założyciel i wiceprezes firmy informatycznej Atinea, absolwent Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego z tytułem magistra, finalista olimpiad informatyczych i matematycznych.

Rafał Wyka: product manager - kierownik projektów i programista z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

A także w części wykonawczej lingwiści z Uniwersytetu Warszawskiego i zespół programistyczny Atinea.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o podstawach naukowych naszego systemu.