Insta.Ling - skuteczna nauka słówek

Efektywna nauka

Czy Twoje dziecko ma problemy z językami obcymi? A może wręcz przeciwnie, jest o wiele lepsze od reszty klasy czy grupy i czujesz, że marnuje czas na lekcjach? Jak umożliwić dziecku naukę zgodnie z jego poziomem zaawansowania?

Wszyscy wiedzą, że najlepsze rezultaty daje systematyczna praca. Nawet kilka minut na naukę przyniesie efekty, jeśli tylko będzie to codzienne kilka minut. Tylko jak przypilnować dziecko, które tak łatwo „zapomina” o wszystkim, co związane ze szkołą? Przez kilka dni może i można je upilnować, ale na dłuższą metę kto dałby radę?

Insta.Ling

Znaleźliśmy rozwiązanie obu powyższych kwestii. Dzięki połączonym siłom dwóch specjalistów w swoich branżach opracowaliśmy aplikację Insta.Ling, przeznaczoną do nauki słówek.

Dziecko rozpoczyna pracę z niewielkim zestawem nowych słówek do nauki. Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym dziecko dopasowuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie. Dodatkowo można posłuchać wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora. Pojedyncza sesja trwa od kilku do kilkunastu minut, dzięki czemu unika się monotonii i znużenia dziecka.

Program zbiera szczegółowe informacje na temat prawidłowych odpowiedzi i błędów związanych z każdym słówkiem i dostosowuje poziom trudności indywidualnie do dziecka. Dzięki temu z jednej strony dziecko nie traci czasu na słówka, które już dobrze zna, a z drugiej poziom trudności nie jest zawyżony.

Istnieje możliwość podglądu raportów o systematyczności pracy i postępach dziecka. Dzięki temu nie tylko na będziesz mieć wgląd w efekty nauki, lecz również aktywnie włączysz się w motywowanie dziecka do systematycznej pracy.

Opłaty

Jeśli twoje dziecko uczestniczy w Programie Insta.Ling dla Szkół to nauka słówek przydzielonych przez nauczyciela nie wymaga opłat. Nadal możesz korzystać z pakietu premium, który pozwala na:

 • uzupełnienie słownictwa z wcześniejszych etapów nauki,
 • poszerzanie słownictwa ponad program nauczyciela,
 • naukę angielskiego dla całej rodziny, łącznie z rodzicami.

Pamiętaj, że z Insta.Ling płacisz tylko za rzeczywiste efekty nauki. Powtarzanie słówek raz wprowadzonych nie wymaga dodatkowych opłat.

Regulamin płatności

Rejestracja

Zarejestruj się

Załóż konto rodzinne lub indywidualne.

Podręcznik

Podręcznik dla Rodziców

Podręcznik dla Rodziców uczniów korzystających z Programu Insta.Ling dla Szkół:

 1. Wstęp
 2. Dostęp do Programu
 3. Rejestracja konta rodzinnego
 4. Dodawanie uczniów
 5. Praca z Programem
 6. Ustawienia
 7. Raporty
 8. Pakiety słówek dodatkowych
 9. Podsumowanie