W ostatnim czasie stanęliśmy przed koniecznością przestawienia się na pracę zdalną. Obecnie wielu z nas pracuje całkowicie zdalnie, niektórzy z nas - częściowo. Jak zaplanować nauczanie online, by uczniowie jak najwięcej na nim skorzystali?

PRAWIE 8 LAT NA RYNKU

InstaLing to narzędzie funkcjonujące na rynku już blisko 8 lat! Przez ten czas zdążyliśmy dokładnie poznać potrzeby uczniów, nauczycieli i rodziców oraz przeprowadzić badania na temat efektywności nauki słownictwa, które dowiodły tego, że najlepsze efekty daje krótka, ale systematyczna nauka. Z najwyższą skrupulatnością poszerzaliśmy bazę słówek i ćwiczeń gramatycznych w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim! W końcu umożliwiliśmy także nauczycielom matematyki i języka polskiego korzystanie z InstaLing poprzez wprowadzenie tabliczki mnożenia oraz stworzenie bazy słówek trudnych pod względem ortograficznym.

UPORZĄDKOWANE ŚLEDZENIE POSTĘPÓW - RAPORTY

Program InstaLing cechuje się przejrzystością i prostotą, co przekłada się na pozytywne efekty pracy i zadowolenie rodziców, którzy w łatwy sposób mogą monitorować postępy swoich dzieci, dzięki Raportom.

Nasz system daje rodzicom:

  • możliwość sprawdzenia systematyczności dziecka
  • możliwość śledzenia postępów dziecka na podstawie automatycznie generowanych ocen tygodniowych i miesięcznych
  • możliwość sprawdzenia szczegółów sesji nauki dziecka

Rodzic może zatem w prosty sposób monitorować postępy dziecka i sprawdzać jego zaangażowanie w naukę słownictwa.

ZAINTERESOWANIE RODZICA = LEPSZA PRACA DZIECKA

Powyższą tezę potwierdzają nasze statystyki. Jednoznacznie wskazują one na większą systematyczność uczniów, których rodzice dołączyli do InstaLing i zaczęli monitorować ich postępy. Dzięki temu uczniowie, których rodzice posiadają założone konta, mają średnio lepsze oceny o blisko pół stopnia.

Grafika: August de Richelieu / Pexels

Relacja nauczyciel-rodzic-uczeń jest kluczowa dla prawidłowego funkcjonowania ucznia w procesie edukacji. Dla szczególnie aktywnych rodziców przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, którą jest Pakiet Premium. Dzięki niemu rodzice mogą sami zdecydować o szczegółowości raportów oraz sami przypisywać dzieciom słówka! Zyskują też dostęp do bazy w innych językach, dzięki czemu sami mogą zacząć się ich uczyć. Nasz perfekcyjnie dopracowany algorytm, stworzony przez zespół programistów nadzorowanych przez Andrzeja Gąsienicę-Samka, mistrza świata w programowaniu, przydziela słówka dopasowane dokładnie do poziomu trudności kursanta.

INSTALING TO PROSTE, INTUICYJNE NARZĘDZIE

InstaLing jest bardzo przejrzysty! Panele Nauczyciela i Rodzica są tak uporządkowane, że z ich poziomu można bezproblemowo wykonywać wszystkie potrzebne czynności. Najważniejsze opcje znajdują się w jednym miejscu, co znacznie ułatwia pracę. Intuicyjność jest dla nas cechą priorytetową, dlatego postanowiliśmy zrezygnować z dużej liczby niepotrzebnych przycisków. Zdając sobie jednak sprawę z Waszych obaw, opracowaliśmy Podręcznik dla Rodzica oraz Podręcznik Metodyczny z przejrzystą mapą systemu i dokładnymi opisami wszystkich funkcji systemowych InstaLing.

NAPISZ DO NAS!

Wielu z Was może się martwić, że nie poradzi sobie z obsługą nowego programu. Proszę pamiętać, że jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, wystarczy napisać do nas na instaling@instaling.pl, a my dołożymy starań by jak najlepiej Was wesprzeć!

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!