Spędź ostatnie dni przed wakacjami, ucząc się nowych słówek, a jednocześnie rywalizując o znalezienie się w top 10 najlepszych uczniów w swojej klasie! Wiosenne Wyzwanie InstaLing 2021 to ciekawa forma spędzenia ostatnich dni przed zakończeniem roku szkolnego. Celem Wyzwania jest promowanie systematycznej nauki słówek wśród uczniów.

Wyzwanie polega na tym, że uczniowie rozwiązują codzienną sesję, a nasz system wskazuje na koniec każdego tygodnia 10 najlepszych uczniów z klasy, którzy przepracowali największą liczbę dni w danym tygodniu. Suma dni przepracowanych przez top 10 uczniów jest tygodniowym wynikiem klasy. Co tydzień każdy z uczniów ma szansę na dostanie się do top 10 swojej klasy i wyróżnienie się na tle swoich kolegów i koleżanek. Aby wziąć udział w Wyzwaniu, klasa musi spełnić następujące wymogi:

  • W klasie musi być minimum 10 uczniów
  • Klasa posiada status Klasy Pro lub przynajmniej jeden uczeń w klasie ma wykupiony pakiet premium

Jak zgłosić klasę do wyzwania? Wystarczy zalogować się na konto nauczyciela InstaLing, przejść do wybranej klasy i kliknąć "Zgłoś klasę do wyzwania InstaLing".

Wyzwanie podzielone jest na trzy kategorie ze względu na klasy:

  • Szkoła podstawowa: klasy 1-3
  • Szkoła podstawowa: klasy 4-8
  • Liceum

Każda klasa otrzyma certyfikat potwierdzający udział w Wiosennym Wyzwaniu. Klasy z najwyższymi wynikami mają szansę uzyskać tytuł Mistrzowskiej Klasy InstaLing. Na wyróżnienie mają szansę także poszczególni uczniowie z najlepszych klas, którzy przepracują najwięcej dni w trakcie naszego Wyzwania.

Zgłoszenia chęci udziału w Wyzwaniu przyjmowane są do 9 maja 2021. Pierwszy tydzień wyzwania (10.05. - 16.05.) jest formą rozgrzewki, aby uczestnicy mieli szansę na zapoznanie się ze specyfiką Wyzwania. Wyzwanie zakończy się 6 czerwca 2021.

Wystaw na próbę swoją systematyczność z Wiosennym Wyzwaniem InstaLing! :)

update: 21.05.2021