Nadeszła chwila, na którą wszyscy czekali: Wyniki Wiosennego Wyzwania!

Każda klasa biorąca udział w Wyzwaniu otrzymała szczegółowe wyniki, które dostępne są z Panelu Nauczyciela.

Maksymalnie do zdobycia było 210 punktów. Najbliżej tego wyniku było dokładnie 5 klas z całej Polski - każda z nich uzyskała ponad 200 punktów! Na wyróżnienie zasługuje klasa z województwa zachodniopomorskiego, której zabrakło tylko jednego punktu do maksimum!

Najwyższe wyniki w Wyzwaniu zdobyły klasy z województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, podkarpackiego i dolnośląskiego.

Aby uzyskać Tytuł Mistrza należało zdobyć co najmniej 175 punktów, co udało się 41 klasom!

Wyróżnieniem może pochwalić się 128 klas - każda z nich zdobyła minimalnie 143 punkty.

W Wyzwaniu brało udział najwięcej klas z województw małopolskiego, wielkopolskiego i podkarpackiego - w każdym z nich prawie po 100 klas! To w województwie małopolskim najwięcej osób uzyskało zarówno Tytuł Mistrza jak i Wyróżnienie!

Warte wspomnienia jest województwo zachodniopomorskie - klasy z tego województwa biorące udział w Wyzwaniu uzyskały średnio 141 punktów.

Na wyróżnienie w naszym podsumowaniu zasługują także Nauczyciele. 41 z nich poprowadziło swoje klasy wprost na szczyt tabeli Wyzwania. Czwórka nauczycieli poprowadziła aż dwie klasy do Tytułu Mistrza! Ogromne gratulacje należą się także nauczycielce, której z sześciu zgłoszonych do Wyzwania klas aż pięć zdobyło Tytuł Mistrza!

403 - aż tyle uczniów uzyskało Tytuł Mistrza co oznacza, że zdobyli 21 na 21 możliwych punktów.

678 - tylu uczniów zdobyło wyróżnienia, które można było otrzymać po uzyskaniu co najmniej 18 punktów.

Wkrótce w Panelu Nauczyciela pojawią się dyplomy dla klas biorących udział w Wyzwaniu oraz dla wyróżnionych klas i uczniów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w Wiosennym Wyzwaniu InstaLing! :)