Cześć! Hello! ¡Hola!

Nauka słówek prosta, jak jeszcze nigdy dotąd!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ➜

Zapraszamy do XXIII Edycji Programu InstaLing dla Szkół!

Po ogromnym sukcesie XXII Edycji serdecznie zapraszamy nauczycieli języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz języka polskiego do udziału w XXIII Edycji Programu InstaLing dla Szkół, która niesie ze sobą jeszcze więcej funkcjonalności! Uczestnictwo w programie daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców. Nie czekaj i zarejestruj się już teraz!

ZAREJESTRUJ SIĘ

XXII Edycja Programu InstaLing dla Szkół odbyła się pod patronatem MEN!


domain

Jeśli reprezentujesz szkołę

InstaLing jest aplikacją, która umożliwia uczniom szybką naukę słówek, a nauczycielom wgląd w szczegółowe raporty o systematyczności ich pracy oraz dostęp do narzędzi do oceny wyników. Sprawdź jakie korzyści oferuje Program InstaLing dla Szkół.

CZYTAJ WIĘCEJ ➜
book

Jeśli jesteś nauczycielem

Poznaj InstaLing, innowacyjne narzędzie wspierające Twoją pracę. Dowiedz się jak InstaLing pomaga Twoim uczniom w systematycznej nauce słownictwa.

CZYTAJ WIĘCEJ ➜
school

Jeśli jesteś uczniem/rodzicem

Program InstaLing umożliwia dziecku naukę słownictwa zgodnie z jego poziomem zaawansowania. Zobacz jak w prosty sposób możesz obserwować postępy swojego dziecka i systematyczność jego pracy. Dowiedz się, co oferuje pakiet Premium.

CZYTAJ WIĘCEJ ➜

Dlaczego InstaLing?

Dowiedz się, jakie zalety ma nasza platforma i jak może pomóc Ci w nauce

Ucz się efektywnie

Najlepsze efekty daje krótka, ale systematyczna nauka. Rozwiązuj codziennie kilkuminutowe sesje, poznawaj nowe słówka, utrwalaj te, które zostały już poznane i powiększaj swoją znajomość słownictwa każdego dnia.

Używaj gdziekolwiek jesteś

Pragniemy umożliwić ci codzienną naukę w dowolnych warunkach. W domu, w szkole, w autobusie. Na komputerze, tablecie lub smartfonie. Z InstaLing możesz korzystać wszędzie.

Obserwuj postępy

Monitoruj postępy i systematyczność pracy swoich uczniów/dzieci dzięki dostępowi do przejrzystych raportów i zobacz ich zaangażowanie w naukę słownictwa.

Masz już konto?

Sprawdź, co jeszcze oferuje InstaLing

Zarejestruj się do Programu InstaLing

Trwa rejestracja do XXIII Edycji Programu InstaLing dla Szkół (semestr zimowy 2024/2025)

ZAREJESTRUJ SIĘ

Skorzystaj z pakietu Premium dla Rodziców

Aplikacja InstaLing jest całkowicie za darmo, ale w wersji Premium oferuje dodatkowe opcje.

SPRAWDŹ CENNIK

InstaLing to więcej niż liczby, ale...

language

1,6 mld.

Wykonanych sesji
people_alt

224 tys.

Aktywnych uczniów
school

210 mln.

Nauczonych słówek
book

8 tys.

Zarejestrowanych nauczycieli

Najczęstsze pytania

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie - napisz do nas na instaling@instaling.pl

Tak — uczniowie pracują z InstaLing przede wszystkim w domu. InstaLing jest dostępny jako strona WWW, nie trzeba więc niczego instalować na komputerze domowym. Ponadto sesje nauki uczniowie mogą wykonywać na tablecie lub telefonie.

Tak. Zarówno przystąpienie do programu, jak i uczestnictwo w nim oraz rezygnacja z uczestnictwa nie wiążą się z żadnymi kosztami ani dla szkół, ani dla nauczycieli, ani dla uczniów. Nie ma i nie będzie w Programie żadnych ukrytych kosztów, niespodziewanych zmian regulaminu ani innych tego typu nieuczciwych praktyk. Natomiast rodzice, którzy chcą uczyć swoje dzieci słówek wykraczających poza materiał szkolny, mogą nabyć płatne pakiety dodatkowe. Korzystanie z pakietów dodatkowych jest nieobowiązkowe i ich brak nie ogranicza możliwości ucznia nauki słówek od nauczyciela.

Nie, każdy nauczyciel wypełnia formularz rejestracyjny indywidualnie, podając swój adres e-mail, imię i nazwisko oraz dane szkoły, w której naucza. Im więcej nauczycieli z jednej szkoły weźmie udział w Programie InstaLing dla Szkół, tym łatwiej będzie im przekonać uczniów i rodziców do tej formy nauki.

Nauczyciel powinien przynajmniej raz w tygodniu przydzielić słówka dla każdej klasy oraz sprawdzić systematyczność pracy i postępy uczniów. Zwykle zajmuje to do 30 minut. Uczniowie powinni codziennie wykonywać jedną sesję nauki, która trwa około 5 minut. Szczegółowy zakres prac opisany jest w podręczniku metodycznym, który otrzyma każdy zarejestrowany nauczyciel.

Nauczyciele mają dostęp do baz językowych przygotowanych przez naszych lingwistów, z których muszą jedynie wybrać listę słów dla swoich uczniów do nauczenia. Bazy zawierają od kilku do kilkunastu tysięcy słówek z tłumaczeniem, przykładem użycia oraz nagraniem z wymową. Jeśli w naszej bazie brakuje jakiegoś słówka, wówczas nauczyciel może dopisać je samodzielnie.

Wszyscy nauczyciele, którzy spełnią warunki podane na początku semestru, otrzymają od nas certyfikaty potwierdzające umiejętność wykorzystania InstaLing w nauczaniu języków i uczestnictwo w obecnej Edycji Programu. Również szkoły, w których co najmniej dwóch nauczycieli uczestniczy w Programie, mogą otrzymać certyfikat.

Tak, podczas rejestracji nie trzeba jeszcze podawać listy klas i uczniów. Te informacje nauczyciel może uzupełnić w dowolnym momencie.

SPRAWDŹ WIĘCEJ PYTAŃ

Opinie użytkowników

Dowiedz się, co myślą inni nauczyciele o naszej aplikacji

Przemysław Sala

Gimnazjum im. Pułku 3 Strzelców Konnych w Woli Gułowskiej, Wola Gułowska

Dzięki Insta.Ling wzrosła efektywność mojej pracy, co ciekawe, dzięki Insta.Ling słabsi uczniowie mają szansę pokazać, że naprawdę przykładają się do pracy.

Ewa Pyzio

Szkoła Podstawowa nr 1, Słupsk

Program przyczynił się bardzo do poziomu opanowania słownictwa przerabianego podczas nauki w szkole. Dzieci nie miały problemu z tłumaczeniem tekstów, w których pojawiało się nowe słownictwo, które wcześniej ćwiczyli na programie.

Edyta Szlachciak

Szkoła Podstawowa, Mścice

Świetny program do nauki dający możliwość słabszym uczniom na pokonanie trudności w zapamiętywaniu słownictwa, uzyskiwanie lepszych ocen i wiarę w swoje możliwości.

Nauka realizowana jest w formie quizu, w którym dziecko wpisuje brakujące słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie.

Aktualności

Przeczytaj, o czym piszemy na naszym blogu i zainspiruj się.

InstaLing to nie praca domowa!

CZYTAJ ARTYKUŁ ➜

Certyfikaty InstaLing - XXI i XXII Edycja

CZYTAJ ARTYKUŁ ➜

Nowość! Szybkie powtórki

CZYTAJ ARTYKUŁ ➜

InstaLing to nie praca domowa!

CZYTAJ ARTYKUŁ ➜

Certyfikaty InstaLing - XXI i XXII Edycja

CZYTAJ ARTYKUŁ ➜

Nowość! Szybkie powtórki

CZYTAJ ARTYKUŁ ➜
WIĘCEJ ARTYKUŁÓW